dziś mamy piątek, 28 października 2016 r.
 
główna / karty charakterystyki
    Prezentujemy nowy zbiór Kart Charakterystyki Substancji Niebezpiecznych zgodnych z aktualnymi Ustawami.
    Zasada przeszukiwania zbioru jest bardzo prosta: w poniższych polach należy wpisać kryteria wyszukiwania, nacisnąć "Szukaj" i z otrzymanej listy wybrać dla żądanej pozycji odpowiednią wersję karty poprzez "kliknięcie" na link z dostępną wersją karty (REACH / CLP - "nowe karty", oraz REACH / DSD / DPD - "stare karty").

Nazwa lub synonim nazwy
Numer asortymentowy
Numer CAS
Numer WE (dawny EINECS)
   
    Tak jak w przypadku naszego katalogu, wypełnianie każdego z pól jest opcjonalne. Po prostu pozostawiając pole puste rezygnujecie Państwo z tego kryterium wyszukiwania. Nie trzeba również wpisywać całych nazw, numerów itp., np: po podaniu słowa "kwas" w nazwie asortymentu otrzymacie Państwo listę wszystkich kwasów oferowanych przez naszą firmę dla których udostępniamy kartę charakterystyki.
    Od dnia 30.11.2005 udostępniamy karty również w języku angielskim (dla zdecydowanej większości pozycji), a w najbliższej przyszłości planujemy udostępnienie kart także w języku niemieckim. Karty będą jednak dostępne jedynie w formacie PDF i do ich otwarcia może być wymagane zainstalowanie darmowego programu Acrobat Reader (link poniżej).     

Do otwarcia powyższego pliku (plików) potrzebny jest darmowy program Adobe Acrobat Reader. Aby pobrać program Adobe Acrobat Reader klinij na poniższy obrazek:

 

> katalog produktów
> aktualne oferty
> karty charakterystyki
> atesty jakościowe


> Acros Organics
> wyszukiwarka produktów
    Acros

> Fisher Scientific


Copyright by Avantor Performance Materials Poland S.A.

projekt i wykonanie: ArtGroup & Avantor Performance Materials Poland