główna / karty charakterystyki
    Prezentujemy nowy zbiór Kart Charakterystyki Substancji Niebezpiecznych zgodnych z aktualnymi Ustawami.
    Zasada przeszukiwania zbioru jest bardzo prosta: w poniższych polach należy wpisać kryteria wyszukiwania, nacisnąć "Szukaj" i z otrzymanej listy wybrać dla żądanej pozycji odpowiednią wersję karty poprzez "kliknięcie" na link z dostępną wersją karty (REACH / CLP - "nowe karty", oraz REACH / DSD / DPD - "stare karty").

Nazwa lub synonim nazwy
Numer asortymentowy
Numer CAS
Numer WE (dawny EINECS)
   
    Tak jak w przypadku naszego katalogu, wypełnianie każdego z pól jest opcjonalne. Po prostu pozostawiając pole puste rezygnujecie Państwo z tego kryterium wyszukiwania. Nie trzeba również wpisywać całych nazw, numerów itp., np: po podaniu słowa "kwas" w nazwie asortymentu otrzymacie Państwo listę wszystkich kwasów oferowanych przez naszą firmę dla których udostępniamy kartę charakterystyki.
    Od dnia 30.11.2005 udostępniamy karty również w języku angielskim (dla zdecydowanej większości pozycji), a w najbliższej przyszłości planujemy udostępnienie kart także w języku niemieckim. Karty będą jednak dostępne jedynie w formacie PDF i do ich otwarcia może być wymagane zainstalowanie darmowego programu Acrobat Reader (link poniżej).


Copyright by Avantor Performance Materials Poland S.A.

projekt i wykonanie: ArtGroup & Avantor Performance Materials Poland