> rekrutacje
> proces rekrutacji
> FAQ

główna / praca
    Avantor Performance Materials Poland S.A. to zespół kilkuset osób, składający się z wysoko wykwalifikowanych i oddanych swej pracy specjalistów z rożnych dziedzin. Zachęcamy naszych Pracowników do tworzenia i dzielenia się pomysłami oraz brania odpowiedzialności za ich realizację. Oznacza to wysoką jakość pracy i profesjonalizm, a jednocześnie otwartość na zrozumienie wzajemnych problemów i wyzwań. Dlatego w znacznej mierze polegamy na sile zespołu i aby osiągnąć wyznaczone cele wykorzystujemy potencjał wielu osób.
    Dla Pracownika oznacza to samodzielność, konieczność kreatywnego myślenia, odwagę w wykonywaniu nowych rzeczy oraz konsekwencję w ich realizacji. Praca jaką wykonujemy wyzwala potencjał i energię jednostki oraz ducha konkurowania. Wymaga od nas rozwiązywania problemów technologicznych, ustalania nowych zasad, które w przyszłości pozwolą na wdrożenie nowych zaawansowanych aplikacji. Wieloletnia tradycja oraz kompetencje i zaangażowanie Pracowników to główne źródło sukcesów naszej firmy.

    Cechy i wymagania jakie stawiamy kandydatom ubiegającym się o pracę w Avantor Performance Materials Poland S.A to przede wszystkim:
  • łatwość komunikowania się ,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wykształcenie i doświadczenie zawodowe adekwatne do podejmowanych obowiązków,
  • fachowość i odpowiedzialne podejście do obowiązków,
  • zaangażowanie,
  • samodzielność i kreatywne myślenie,
  • przestrzeganie polityki bezpieczeństwa pracy w zakładzie.
    Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie Curriculum Vitae oraz Listu Motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na następujący adres poczty elektronicznej [email protected]. W temacie korespondencji prosimy wpisać nazwę stanowiska na jakie Państwo kandydują lub jeżeli aplikacja nie odpowiada na konkretne ogłoszenie pojawiające się stronie, a chcą Państwo aby była umieszczona w naszej bazie danych słowo „Rekrutacja” .

    Zaznaczamy, że w procesach rekrutacyjnych będą uwzględniane wyłącznie aplikacje zawierające wymaganą klauzulę dotyczącą danych osobowych kandydata.

    Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym działem personalnym, gdzie mogą Państwo uzyskać bieżące informacje o prowadzonych rekrutacjach, programach stażowych i praktykach dla studentów.

Copyright by Avantor Performance Materials Poland S.A.

projekt i wykonanie: ArtGroup & Avantor Performance Materials Poland